Oferta

Domeną firmy Resco jest sprzedaż i dystrybucja opakowań. Od ponad 10 lat obsługujemy firmy z branż takich jak budownictwo, gastronomia, czy rolnictwo. Nasze największe atuty to wieloletnie doświadczenie i zaufani dostawcy (Blue Dolphin Tapes FP International, Resco), którzy zaopatrują nas w produkty najwyższej jakości.

Przez lata działalności firmy nasza oferta wzbogacała się o coraz to nowe akcesoria do pakowania. Obecnie na nasz asortyment składają się:

  • Pudła tekturowe

Pudła tekturowe to artykuły niezbędne w każdej firmie zajmującej się dystrybucją swoich towarów. Dysponujemy kartami różnej wielkości. Są to zarówno wielkogabarytowe pudła wykorzystywane w przemyśle i budownictwie, jak i niewielkie pudełka tekturowe sprawdzające się przy przeprowadzkach. Produkujemy również pudła w wyspecjalizowanych kształtach np. pudełka na pizzę, wytłoczki na jajka itd.

  • Folie do pakowania

Szeroka oferta folii do pakowania pomyślana jest z myślą o bardzo różnorodnych potrzebach naszych Klientów. Największą popularnością cieszy się folia stretch, która doskonale sprawdza się w zabezpieczaniu wielkogabarytowych artykułów (np. palet). Ponadto w sprzedaży znajduje się również  folia bąbelkowa (znana też jako folia pęcherzykowa).

  • Kaptury foliowe

Nakłada się je na palety, by zabezpieczyć towar przed szkodami, jakie mogą wywołać zmienne warunki atmosferyczne. Oprócz standardowych kapturów przeciwdeszczowych w ofercie posiadamy również kaptury foliowe chroniące przed promieniami UV.

  • taśmy klejące

Wyróżniamy kilka rodzajów taśm klejących: taśmy pakowe, maskujące, dwustronne, taśmy z nadrukiem – każdą z nich znajdą Państwo w naszej ofercie.

  • tektura falista

Tektura falista znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Służy przede wszystkim do zabezpieczania podłóg podczas remontów. Do Państwa dyspozycji jest również tektura falista dekoracyjna wykorzystywana do pakowania prezentów.

  • worki na śmieci

Worki na śmieci Resco dostępne w wielu rozmiarach i wariantach. Trafiają zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Możliwe jest wykonanie worków na specjalne zamówienie klienta np. ze specjalnym nadrukiem.

  • Akcesoria do pakowania

Ucinarki do folii, zaklejarki do torebek, zgrzewarki  i wiele innych akcesoriów umożliwiających profesjonalną wysyłkę.